77
85107
Johan Ericson
(1849-1925)

Motiv från Smögen

Signerad Johan Ericson och daterad Smögen 1919. Duk 75,5 x 120 cm.

Droit de suite: No
Estimate:

50 000 - 60 000 SEK

4 762 - 5 714 EUR

Hammer price:
50 000 SEK
Contact specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist Classic Art 19th/20th Century
+46 (0)8 614 08 05