76
94839
Johan Tirén
(1853-1911)

Samefamilj vid kåta

Signerad Joh. Tirén. Akvarell och gouache 75 x 131 cm.

Droit de suite: No
Estimate:

150 000 - 200 000 SEK

14 286 - 19 048 EUR

Hammer price:
110 000 SEK
Contact specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist Classic Art 19th/20th Century
+46 (0)8 614 08 05