94
73885
Anshelm Schultzberg
(1862-1945)

Vintermotiv med sparkåkande gosse

Signerad A. Schultzberg och daterad 1914. Duk 45,5 x 64 cm.

Droit de suite: Yes
Estimate:

12 000 - 15 000 SEK

1 143 - 1 429 EUR

Hammer price:
31 000 SEK