95
92899
Carl Johansson
(1863-1944)

Vinterlandskap med fäbodar

Signerad Carl Johansson och daterad -98. Pannå 30 x 46 cm.

Droit de suite: Yes
Estimate:

10 000 - 12 000 SEK

952 - 1 143 EUR

Hammer price:
Unsold
Contact specialist
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist Old Masters
+46 (0)08-614 08 58