51
109773

Arthur Percy

(Sweden, 1886-1976)

"Vildblommor"

Signerad Percy samt a tergo signerad Percy och daterad 1934. Duk 80 x 65 cm.

Droit de suite: Yes
Estimate:

12 000 - 15 000 SEK

1 200 - 1 500 EUR

Hammer price:
24 000 SEK