1094
148731

A pair of Empire coasters.

30 000 - 35 000 SEK
2 870 - 3 350 EUR
3 250 - 3 790 USD
Hammer price
24 000 SEK
Bidding requires special pre approval.
A pair of Empire coasters.

Förgylld brons och trä. Runda med gallerkant och tassfötter. Reliefdekor av blommor, blad och pärlstav. Diam 21,5, höjd 10 cm.

Förstärkningar, smärre träskador. (2)