416
156005

Otto Wilhelm Lönngren

(Sweden, 1794-1856)
5 000 - 7 000 SEK
436 - 610 EUR
456 - 639 USD
Hammer price
Unsold
Otto Wilhelm Lönngren
(Sweden, 1794-1856)

Ruinlandskap med figurstaffage

Ett par. Signerade O W Löngren och daterade 1815. Akvareller, vardera 26,5 x 35,5 cm.