529
143757

SPORRAR, ett par, icke identifierade stämplar, sannolikt Ungern 1800-tal.

3 000 SEK
266 EUR
278 USD
Hammer price
Unsold

Förgyllda. Heltäckande dekor av filigran. Längd 10 cm. (2)