82
160551

Gustaf Rydberg

(Sweden, 1835-1933)
10 000 - 12 000 SEK
876 - 1 050 EUR
912 - 1 090 USD
Hammer price
7 000 SEK
Gustaf Rydberg
(Sweden, 1835-1933)

Skånskt kustlandskap

Signerad G. Rydberg och daterad 1887. Pannå 27 x 39,5 cm.