96
106557

Herman af Sillén

(Sweden, 1857-1908)
40 000 - 50 000 SEK
3 550 - 4 440 EUR
3 700 - 4 630 USD
Hammer price
56 000 SEK
Herman af Sillén
(Sweden, 1857-1908)

Stormigt hav

Signerad H af Sillén och daterad -94. Duk 51 x 87,5 cm.