172
187976

Axel Törneman

(Sweden, 1880-1925)
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Hammer price
Unsold
Axel Törneman
(Sweden, 1880-1925)

Going to church

Signed Törneman and dated 1922. Canvas 43 x 79 cm.

Lagningar och slitage.