95
185052
A Morten Voss 'Lo' dining table, Voss Co Living, Denmark.

Oval, undertill rundad skiva, fanerad med rosewood , ben av stål. Märkt MORTEN VOSS. L 197 cm, b 109 cm, h 73,5 cm.

Slitage, något blekt.

Droit de suite: No
Estimate:

6 000 - 8 000 SEK

645 - 860 EUR

Hammer price:
Unsold
Related content

Modellen formgiven år 1996.