475
317252

Carl Fredrik Fredenheim

(Finland/Sverige, 1748-1803)
40 000 - 50 000 SEK
3 510 - 4 380 EUR
3 650 - 4 560 USD
Hammer price
40 000 SEK
Carl Fredrik Fredenheim
(Finland/Sverige, 1748-1803)

"Les Termes de Tite, vus du haut du Colisée"

Signerad F? Fredenheim. Akvarell 42 x 57 cm. Samtida förgylld och bronserad ram.

Saleroom notice

Signerad CF Fredenheim.