436
360463

Bengt Nordenberg

(Sweden, 1822-1902)
35 000 - 40 000 SEK
3 050 - 3 490 EUR
3 190 - 3 650 USD
Hammer price
44 000 SEK
Bengt Nordenberg
(Sweden, 1822-1902)

Söndagsbesöket

Signerad B. Nordenberg och daterad 1869. Uppfodrad duk 65 x 55 cm.