1199
567254

A circa 4.56 ct citrine ring. Made by Gaudy, Stockholm 1997.

20 000 - 24 000 SEK
1 770 - 2 120 EUR
1 840 - 2 210 USD
Hammer price
Unsold

Size 17/53. 18K gold and white gold.

Bruksslitage, mindre repor.

More information