642
202789

Julius Paulsen

(Denmark, 1860-1940)
800 - 1 000 EUR
9 180 - 11 500 SEK
837 - 1 050 USD
Hammer price
Unsold
Julius Paulsen
(Denmark, 1860-1940)

SUNSHINE.

Sign. 1949. Oil on canvas, 22x41 cm.

Ytsmuts, sedvanligt slitage.