643
202791

Julius Paulsen

(Denmark, 1860-1940)
600 EUR
6 880 SEK
628 USD
Hammer price
Unsold
Julius Paulsen
(Denmark, 1860-1940)

STREET VIEW.

Sign. 1919. Oil on canvas, 34x48 cm.

Ytsmuts, sedvanligt slitage.