367
253233

Ludvig Richarde

(Sweden, 1862-1929)
700 - 1 000 EUR
7 930 - 11 300 SEK
730 - 1 040 USD
Hammer price
Unsold
Ludvig Richarde
(Sweden, 1862-1929)

LUDVIG RICHARDE, EVENING AT SEA.

Sign. Oil on canvas, 59,5x95 cm.

Bruksslitage