71
324019

Johan Elis Kortman

(Finland, 1858-1923)
1 500 - 1 800 EUR
16 900 - 20 300 SEK
1 580 - 1 900 USD
Hammer price
Unsold
Johan Elis Kortman
(Finland, 1858-1923)

JOHAN ELIS KORTMAN, olja på duk, signerad och daterad 1896.

Sommarlandskap, 66,5 x 93 cm.

Fläckar.