189
422639

Ivan Ivanovitch Shishkin

(Russian Federation, 1832-1898)
Ivan ivanovitch shishkin, near the forest.

NEAR THE FOREST.

Sign. -83. Oil on canvas 37x28 cm.

Droit de suite: No
Estimate:

25 000 - 30 000 EUR

Hammer price:
60 000 EUR