294
401122

ISFAHAN.

2 500 - 2 700 EUR
28 300 - 30 600 SEK
2 610 - 2 820 USD
Hammer price
Unsold
For condition report contact specialist
Anna Rosenius
Helsinki
Anna Rosenius
Head specialist Finnish design
+358 (0)40 1284 977
ISFAHAN.

Medallion. 367x240 cm.

Bruksslitage, veck.