295
401164

KESHAN.

2 300 - 2 500 EUR
26 100 - 28 300 SEK
2 400 - 2 610 USD
Hammer price
Unsold
For condition report contact specialist
Anna Rosenius
Helsinki
Anna Rosenius
Head specialist Finnish design
+358 (0)40 1284 977
KESHAN.

Light green. 340x254cm.

Bruksslitage, veck.