76
412233

Woldemar Toppelius

(Sweden, 1858-1933)
1 200 - 1 500 EUR
13 600 - 17 000 SEK
1 250 - 1 570 USD
Hammer price
Unsold
Woldemar Toppelius
(Sweden, 1858-1933)

WOLDEMAR TOPPELIUS, olja på duk, signerad och daterad -95.

Strandlandskap, 58,5 x 83 cm.

Krackelering.