304
1059030

Emil Barbarini

(Austria, 1855-1933)
1 800 - 2 000 EUR
20 400 - 22 700 SEK
1 880 - 2 090 USD
Hammer price
Unsold
Emil Barbarini
(Austria, 1855-1933)

VILLAGE VIEW.

Sign. Olja på duk, 32x63 cm.

Relined.