27
141749
Joakim Nordin
(Born 1975)

Molnfabriken

Signerad Joakim Nordin. Daterad 2009 a tergo. Akryl på duk 60 x 60 cm.

Droit de suite: No
Estimate:

3 000 - 4 000 SEK

300 - 400 EUR

Hammer price:
10 500 SEK
Provenance

Donerad av konstnären.

Exhibitions

"3 konstnärer, 3 stilar" Mornington Hotel, Stockholm 2010.

Contact specialist
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)8 614 08 72