31
142003
Jonas Åkerlund
(Born 1965)

Min bästa bög

Signerad Jonas Å och daterad 06. Numrerad 3/3. Färgfotografi 59 x 33 cm

Droit de suite: No
Estimate:

12 000 - 15 000 SEK

1 200 - 1 500 EUR

Hammer price:
6 000 SEK
Provenance

Donerad av konstnären.

Contact specialist
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)8 614 08 72