22
233963
Utan Titel

Signerad och daterad 2010. Akryl på duk.

Droit de suite: No
Estimate:

6 000 - 8 000 SEK

Hammer price:
15 500 SEK
Contact specialist
Malin Sveholm
Malin Sveholm
Auction program manager, Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 97