26
590051

VAS, Orrefors limited edition, design Karl Lagerfeld 2011

Glas. Signerad och numrerad 238/500. Höjd 27 cm, diameter 13,5 cm.

Droit de suite: No
Estimate:

4 000 - 5 000 SEK

Hammer price:
14 000 SEK
Related content

Säljes till förmån för Barndiabetesfonden