42
570774

Lukas Göthman

(Sweden, Born 1970)
Lukas göthman, "tonights riot is funny".

"Tonights riot is funny"

Signerad Göthman och daterad 2013 a tergo. Duk 60 x 90 cm.

Droit de suite: No
Estimate:

50 000 - 60 000 SEK

Hammer price:
Unsold
Exhibitions

Visades på soloutställning i Skåne förra året