1041
71993

BORDSPLATEAU.

3 000 - 4 000 SEK
262 - 349 EUR
274 - 365 USD
Hammer price
4 400 SEK
BORDSPLATEAU.

Frankrike, 1800-talets början. Empire. Förgylld brons. Rund form på tassfötter. Reliefdekor av blommor. Diam 27 cm.

Spegelglas med folieringsskador.