1053
72013

Giovanni Battista Piranesi

(Italy, 1720-1778)
3 000 - 4 000 SEK
264 - 351 EUR
280 - 373 USD
Hammer price
4 600 SEK
Giovanni Battista Piranesi
(Italy, 1720-1778)

"Veduta del Ponte Fabrizio...."

Etsning 39 x 59 cm.

Ej examinerad ur ram. Smärre skador och vikveck.

 Hide
 Show more

Modern Art & Design 656

66. Stig Lindberg, a stoneware vase, Gustavsberg studio, Sweden 1967.
8 000 - 10 000 SEK
Bid History
7 500

Your Bid
7 000

Your Bid
6 500

Your Bid
6 000

Your Bid
5 500

Your Bid
Current bid:
7 500 SEK