1072
72053

Italiensk skola 17/1800-tal

(Sweden)
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Hammer price
Unsold
Italiensk skola 17/1800-tal
(Sweden)

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, italiensk skola, 1700/1800-tal.

Maria Magdalena. 69 x 59.

Smärre slitage. Krackeleringar. Lagningar. Uppfodrad på duk.