1073
72055

Italiensk skola 17/1800-tal

(Sweden)
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Hammer price
33 000 SEK
Italiensk skola 17/1800-tal
(Sweden)

Kvinnligt helgon

Uppfodrad duk 60 x 50 cm.

Lagningar