1074
72057

Fransk skola 17/1800-tal

12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Hammer price
Unsold
For condition report contact specialist
Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Prints
+46 (0)739 40 08 27
Fransk skola 17/1800-tal

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk uppklistrad på pannå, fransk skola, 1700/1800-tal.

Gossporträtt. Oval. 53,5 x 40.

Skador och lagningar. Färgbortfall, retuscher.