1139
72171

Albert Hoffsten

(Sweden, 1887-1927)
2 000 - 3 000 SEK
177 - 265 EUR
184 - 276 USD
Hammer price
Unsold
Albert Hoffsten
(Sweden, 1887-1927)

Mytologiskt motiv

Signerad A. Hoffsten och daterad -22. Akvarell 26 x 33,5 cm.

Smärre skador.