1190
72283

HATTASK,

2 000 - 4 000 SEK
174 - 349 EUR
182 - 365 USD
Hammer price
1 800 SEK
HATTASK,

möjligen Ryssland 1700-tal. Mahogny med mässingslister. Höjd 24,5, längd 35, bredd 31 cm.

Sprickor, del av list saknas, slitage.