1208
72309

Holländsk konstnär 17/1800-tal

8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Hammer price
8 000 SEK

Utanför värdshuset.

Signerad S van Gelderen. Pannå 66 x 84 cm.