122
70235

SKÅP,

2 500 - 3 000 SEK
218 - 262 EUR
228 - 274 USD
Hammer price
4 200 SEK
SKÅP,

Sverige 1930-tal. Bonad björk, bårder av palisander, tredörrar, handtag av stål. Inredning i ek med utdragbara lådor och hyllplan. Nyckel medföljer. Höjd 114, längd 143,5, djup 40 cm.

Smärre skador.