147
70281

BYRÅ.

10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Hammer price
19 000 SEK
BYRÅ.

Sengustaviansk. Rotfanerad. Beslag av mässing. Rak form. Fem lådor samt skrivskiva. Signerad på skrivskiva "H.S.". Bredd 94, djup 48, höjd 77 cm.

Smärre torksprickor, fanerlagningar.