185
70355

SPEGELLAMPETT,

3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Hammer price
5 400 SEK
SPEGELLAMPETT,

för ett ljus. Sengustaviansk. Förgylld och bronserad. Oval med krönande bandrosett. Svängd ljusarm av mässing. Höjd 94, bredd 50 cm.

Lagningar, kompletteringar, bakstycke saknas.