191
70367

BYRÅ.

6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Hammer price
5 400 SEK
BYRÅ.

Tyskland 1700-tal. Fanerad med mahogny. Beslag av mässing. Rak form. Raka ben. Två lådor. Bredd 100, djup 52, höjd 86 cm. Nyckel medföljer.

Skador, lagningar, stenskiva saknas.