192
70369

SPEGEL.

6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Hammer price
8 200 SEK
SPEGEL.

Louis XVI. Bronserad. Kvadratisk med krönande urna med fåglar. Höjd 95, bredd 53 cm.

Dekorlagningar och skador.