193
70373

SPEGEL.

15 000 - 18 000 SEK
1 320 - 1 590 EUR
1 380 - 1 660 USD
Hammer price
28 000 SEK
SPEGEL.

Rokoko, 1700-talets andra hälft. Förgylld och bronserad. Infällt glas i ramen. Uppsvängt krön med mussla. Höjd 103, bredd 43 cm.

Renoverad.