210
70403

SUPKOPPAR,

2 000 SEK
174 EUR
182 USD
Hammer price
3 600 SEK
SUPKOPPAR,

6 st silver. Svenska smeder 1770-1805. Invändigt förgyllda (2). Graverad banddekor. Initialer. Höjd 3,5 - 4 cm.

lagningar, måbucklor.