438
70819

DOSA,

2 500 SEK
221 EUR
230 USD
Hammer price
3 200 SEK
DOSA,

silver. Sverige ca 1750. Invändigt förgylld. Rektangulär med rutgraverat lock. Undersidesmonogram. 6x5,höjd 2 cm.

Slitage.