444
70833

KONSOLBORD.

8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Hammer price
19 000 SEK
KONSOLBORD.

Holland 1800-tal. Fanerat med mahogny och lönn. Rektangulärt med svängd bas. Pilastrar och en låda. Inläggningar av vaser, fåglar och blommor. Bredd 90, djup 43, höjd 83 cm.

Fanerskador och -lagningar.