Holland 1800-tal. Fanerat med mahogny och lönn. Rektangulärt med svängd bas. Pilastrar och en låda. Inläggningar av vaser, fåglar och blommor. Bredd 90, djup 43, höjd 83 cm.
Fanerskador och -lagningar.
×
Log in
Could not log in