489
70913

SPEGEL.

10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Hammer price
12 500 SEK
SPEGEL.

Rokoko, 1700-talets andra hälft. Förgylld och bronserad. Uppsvängt krön med mussla och akantus. Höjd 118, bredd 50 cm.

Senare glas.