504
70939

STOLAR,

6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Hammer price
9 200 SEK
STOLAR,

sex stycken. 1700/1800-tal. Bonade. Rak rygg med spjälor. Raka ben. Fast stoppad sits.

Förstärkningar, ställvis smärre skador.