536
71003

BYRÅ MED UPPSATS.

8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Hammer price
19 000 SEK
BYRÅ MED UPPSATS.

Barock. Fanerad med ek och lönn. Beslag av mässing. Svängd sarg, raka sidor. Svängda ben. Tre lådor. Uppsats med sju lådor. Inläggningar av blommor och randdekor. Bredd 99, djup 58, höjd 91 cm. Nycklar medföljer.

Fanerlagningar, smärre fanerskador.